Pigtail CONNECTICO SC/APC SM G.652D, 2m, żółty

Kod produktu: CO-S-000-SCA-2D-0,9-2-YE
Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D.
Pigtail światłowodowy jednomodowy CONNECTICO ze złączem SC/APC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D.

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Rodzaj jednomodowy
Standard złącz SC/APC
Długość 2,00 m
Typ włókna G.652D
Tłumienie <0,25 dB
Reflektancja >65 dB
Kolor tuby 900um żółty
Średnica kabla 0,90 mm
Liczba włókien 1 szt
LSOH Tak
Wczytywanie produktów powiązanych...