Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM3-0,9-2-TQ
Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Pigtail światłowodowy wielomodowy CONNECTICO ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Rodzaj wielomodowy
Standard złącz SC/PC
Długość 2,00 m
Typ włókna OM3
Tłumienie <0,3 dB
Reflektancja >50 dB
Kolor tuby 900um turkusowy
Średnica kabla 0,90 mm
Liczba włókien 1 szt
LSOH Tak
Wczytywanie produktów powiązanych...