Patchcord jednomodowy duplex SC/APC-LC/APC, G.652D, Standard, LSOH, 2,0mm, 15m, żółty, S-G

Kod produktu: D-SCA-LCA-S1-2D-2,0-15-YE-33

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Rodzaj jednomodowy
Typ włókna G.652D
Standard złącz hybrydowych SC/APC-LC/PC
Długość 15,00 m
Klasa złącz Standard
Średnica kabla 2,00 mm
Kolor kabla żółty
Załączniki
Brak Multimediów
Brak danych
Wczytywanie produktów powiązanych...