Patchcord jednomodowy simplex SC/APC-SC/APC, G.652D, Standard, LSOH, 2,0mm, 2,5m, żółty, S-G

Kod produktu: S-SCA-SCA-S1-2D-2,0-2,5-YE-33

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Rodzaj jednomodowy
Typ włókna G.652D
Standard złącz SC/APC
Długość 2,50 m
Klasa złącz Standard
Średnica kabla 2,00 mm
Kolor kabla żółty
Załączniki
Brak Multimediów
Brak danych
Wczytywanie produktów powiązanych...