Kategorie
WYPRZEDAŻ
Lista towarów (18)
(
)
Sortuj:

Adapter hybrydowy SC/APC- FC/APC, simplex, bez flanszy, zielony, H+S

Kod produktu: A-SCA/FCA-SM-SX-BF-HS

Adapter hybrydowy SC/APC- FC/APC, simplex
Zadaj pytanie

Kabel abonencki 1J, G.657A2 Corning, LSOH, 4,0mm, 1m, ivory

Kod produktu: 1J-7A2-C-4,0-1-IV

Kabel abonencki 1J, G.657A2 Corning, LSOH, 4,0mm, 1m, ivory
Zadaj pytanie

Kabel abonencki drop napowietrzny 2J, G.657A2, 3,5mm

Kod produktu: FA-DOFC-2J

Kabel światłowodowy abonencki do stosowania w systemach napowietrznych o konstrukcji tuby centralnej.
Zadaj pytanie

Kabel światłowodowy kanałowy klasyczny Z-XOTKtsd 144J 12x12J 1,8mm, 1,5kN

Kod produktu: Z-XOTKtsd 144J YO

Kabel światłowodowy zewnętrzny typu Z-XOTKtsdDb 144J (12x12) 4kN do układania w kanalizacji teletechnicznej.
Zadaj pytanie

Kabel zewnętrzny Z-XOTKtsdDb 12J (1x12)

Kod produktu: Z-XOTKtsdDb 12J (A-DQ(ZN)B2Y 12J)

Kabel światłowodowy zewnętrzny typu Z-XOTKtsdDb 12J (1x12) 2,7kN do układania w kanalizacji teletechnicznej.
Zadaj pytanie

Komplet pigtaili SC/APC, SM, Lite, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów

Kod produktu: S12-000-SCA-L1-2D-0,9-2,5-COL-02

Pigtail SC/APC, SM, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów
Zadaj pytanie

Moduł elektryczny SFP CONNECTICO 10/100/1000BASE-T zasięg 100m złącze RJ-45

Kod produktu: CO-ST

Moduł elektryczny SFP CONNECTICO 10/100/1000BASE-T zasięg 100m złącze RJ-45
Zadaj pytanie

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC

Kod produktu: CO-S-85-05

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC
Zadaj pytanie

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 zasięg 20 km złącze LC

Kod produktu: CO-SB-31/55-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie