Kategorie
Sprzęgacze optyczne
Filtr - Podział mocy sprzęgacza
Filtr - Typ obudowy
Lista towarów (23)
(
)
Sortuj:

3 x Sprzęgacz 1x2 PLC, LGX plastikowy, 9xSC/APC

Kod produktu: S-PL-102-PLGX-3-SCA

3 x Sprzęgacz 1x2 PLC, LGX, SC/APC
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, Black Box (18x80x120), G.657A, 2mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-116-BB-2000-SCA

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x16 w obudowie Black Box zakończony złączami SC/APC.
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-116-TUBE-900-SCA

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x2 FBT, 20/80, 1310/1450/1550nm, mini metal box (3x54), 0,9mm, 1m, bez złącz

Kod produktu: S-FB-102-R20-345-TUBE-900-NC

Sprzęgacz 1x2 FBT, 20/80, 1310/1450/1550nm, mini metal box (3x54), 0,9mm, 1m, bez złącz
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x2 FBT, 50/50, Black Box (6x20x80), 2mm, 1m, 3xSC/APC

Kod produktu: S-FB-102-BB-2000-SCA

Sprzęgacz 1x2 FBT, 50/50, 1310/1490/1550nm, Black Box (10x20x90), 2mm, 1m, 3xSC/APC
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, Black Box (6x20x80), G.657A, 2mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-102-BB-2000-SCA

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x2 w obudowie Black Box zakończony złączami SC/APC.
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, bez złącz

Kod produktu: CO-S-PL-102-TUBE-900-NC

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x2 w obudowie metal box, bez złącz.
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-102-TUBE-900-SCA

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC
Zadaj pytanie

Sprzęgacz 1x32 PLC, Black Box (10x80x100), G.657A1, 2mm, 1m, 33xSC/APC, wejście kolor czerwony, wyjścia kolor żółty

Kod produktu: CO-S-PL-132-BB-2000-SCA-RY

Sprzęgacz 1x32 PLC, CONNECTICO, Black Box (10x80x100), G.657A1, 2mm, 1m, 33xSC/APC, wejście kolor czerwony, wyjścia kolor żółty
Zadaj pytanie