Kategorie
Adaptery światłowodowe
Filtr - Rodzaj
Filtr - Standard złącz
Lista towarów (49)
(
)
Sortuj:

Adapter CONNECTICO LC/APC SM duplex, flansza, zatrzaski, zielony

Kod produktu: CO-A-LCA-SM-DX

Adapter jedmodowy LC/APC duplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO LC/PC MM duplex, flansza, zatrzaski, beżowy

Kod produktu: CO-A-LCP-MM-DX

Adapter wielmodowy LC/PC duplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO LC/PC MM duplex, OM3, flansza, zatrzaski, turkusowy

Kod produktu: CO-A-LCP-MM-DX-TQ

Adapter CONNECTICO LC/PC MM duplex, OM3, flansza, zatrzaski, turkusowy
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO LC/PC MM duplex, OM4, flansza, zatrzaski, filoletowy

Kod produktu: CO-A-LCP-MM-DX-VT

Adapter CONNECTICO LC/PC MM duplex, OM4, flansza, zatrzaski, filoletowy
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO LC/PC SM duplex, flansza, zatrzaski, niebieski

Kod produktu: CO-A-LCP-SM-DX

Adapter jedmodowy LC/PC duplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO SC/APC, SM, duplex, flansza, zatrzaski, zielony

Kod produktu: CO-A-SCA-SM-DX

Adapter jednomodowy SC/APC duplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO SC/APC, SM, simplex, flansza, zatrzaski, zielony

Kod produktu: CO-A-SCA-SM-SX

Adapter jednomodowy SC/APC simplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO SC/PC MM duplex, flansza, zatrzaski, beżowy

Kod produktu: CO-A-SCP-MM-DX

Adapter wielomodowy SC/PC duplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO SC/PC MM simplex, flansza, zatrzaski, beżowy

Kod produktu: CO-A-SCP-MM-SX

Adapter wielomodowy SC/PC simplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie

Adapter CONNECTICO SC/PC, SM, duplex, flansza, zatrzaski, niebieski

Kod produktu: CO-A-SCP-SM-DX

Adapter jednomodowy SC/PC simplex mocowany na zatrzaski, z flanszą.
Zadaj pytanie