Kategorie
Lista towarów (21)
(
)
Sortuj:

Moduł elektryczny SFP CONNECTICO 10/100/1000BASE-T zasięg 100m złącze RJ-45

Kod produktu: CO-ST

Moduł elektryczny SFP CONNECTICO 10/100/1000BASE-T zasięg 100m złącze RJ-45
Zadaj pytanie

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC

Kod produktu: CO-S-85-05

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC
Zadaj pytanie

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 zasięg 20 km złącze LC

Kod produktu: CO-SB-31/55-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1550 RX1310 zasięg 20 km złącze LC

Kod produktu: CO-SB-55/31-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1550 RX1310 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, 1310 nm, 1,25 Gbit/s, 20 km

Kod produktu: SFP-S-31-1G-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-LX 1310 nm 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, 1310nm, 1250 Mbit/s, 10km

Kod produktu: SFP-S-31-1G-10-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-LX 1310 nm 1,25 Gbit/s zasięg 10 km złącze LC
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, BiDi, 1310/1550nm, 1250Mbit/s, 20km

Kod produktu: SFP-B-31/55-1G-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, BiDi, 1550/1310nm, 1250Mbit/s, 20km

Kod produktu: SFP-B-55/31-1G-20-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1550 RX1310 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, electric 10/100/1000Base-T, 100m

Kod produktu: SFP-E-45-100/1000M-01

Moduł elektryczny SFP CONNECTICO 10/100/1000BASE-T zasięg 100m złącze RJ-45
Zadaj pytanie

Transceiver SFP, MM 850nm, 1250 Mbit/s, 550m

Kod produktu: SFP-S-85-1G-05-LC

Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC
Zadaj pytanie