Kategorie
Wielomodowe
Filtr - Rodzaj
Filtr - Standard złącz
Lista towarów (11)
(
)
Sortuj:

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM2-0,9-2-OG

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM3-0,9-2-TQ

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM4 2m, fioletowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM4-0,9-2-VT

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM4, kolor fioletowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM2-0,9-2-OG

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM3-0,9-2-TQ

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Zadaj pytanie

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 100m

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0-0-1-SCA-L2-100

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 100m
Zadaj pytanie

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 110m

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0-0-1-SCA-L2-110

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 110m
Zadaj pytanie

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 30m

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0-0-1-SCA-L2-30

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 30m
Zadaj pytanie

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 50m

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0-0-1-SCA-L2-50

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 50m
Zadaj pytanie

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 70m

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0-0-1-SCA-L2-70

Pigtail SC/APC na kablu FA-DOFC-2xA2-3,0 G657A2, zarobione 1 złącze, długość 70m
Zadaj pytanie