Kategorie
ADSS
Lista towarów (9)
(
)
Sortuj:

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.652D, śr. zewn. 10,4mm

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-12x2D-1x12-10,4-YO-CC1

Kabel światłowodowy do budowy linii telekomunikacyjnych na konstrukcjach wsporczych
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 24J (2x12), G.652D, śr. zewn. 10,4mm

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-24x2D-2x12-10,4-YO-CC1

Kabel światłowodowy do budowy linii telekomunikacyjnych na konstrukcjach wsporczych
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 24J (4x6), G.652D, śr. zewn. 9,5mm

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-24x2D-4x6-9,5-YO-CC1

Kabel światłowodowy dedykowany do instalacji napowietrznych magistralnych - zawierający 4 tuby po 6 włókien (24J) w standardzie G.652D.
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 48J (4x12), G.652D, śr. zewn.10,4mm

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-48x2D-4x12-10,4-YO-CC1

Kabel światłowodowy do budowy linii telekomunikacyjnych na konstrukcjach wsporczych
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 72J (6x12), G.652D, śr. zewn. 11,2mm

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-72x2D-6x12-11,2-YO-CC1

Kabel ADSS 72J (6x12), G.652D
Zadaj pytanie

Kabel światłowodowy płaski do instalacji w napowietrznych systemach FTTH, 12xG.652D

Kod produktu: FA-LOFC-F-2D-12J

Kabel światłowodowy samonośny o konstrukcji płaskiej, do budowy linii telekomunikacyjnych na konstrukcjach wsporczych.
Zadaj pytanie

Patchcord SC/APC - SC/APC na kablu FA-DOFC-2J G657A2, zarobione 1 złącze z każdej strony, Lite, długość 100m.

Kod produktu: 2J7A2-DOFC-SCA-100-SCA-1-1

Kabel abonencki napowietrzny zakończony obustronnie wtykiem SC/APC - długość 100 metrów.
Zadaj pytanie

Patchcord SC/APC - SC/APC na kablu FA-DOFC-2J G657A2, zarobione 1 złącze z każdej strony, Lite, długość 150m.

Kod produktu: 2J7A2-DOFC-SCA-150-SCA-1-1

Kabel abonencki napowietrzny zakończony obustronnie wtykiem SC/APC - długość 150 metrów.
Zadaj pytanie

Patchcord SC/APC - SC/APC na kablu FA-DOFC-2J G657A2, zarobione 1 złącze z każdej strony, Lite, długość 50m

Kod produktu: 2J7A2-DOFC-SCA-50-SCA-1-1

Kabel abonencki napowietrzny zakończony obustronnie wtykiem SC/APC - długość 50 metrów.
Zadaj pytanie