Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 zasięg 20 km złącze LC

Kod produktu: CO-SB-31/55-20-LC
Moduł optyczny SFP CONNECTICO WDM TX1310 RX1550 1,25 Gbit/s zasięg 20 km złącze LC
Wymienny moduł w standardzie SFP przeznaczony do umieszczenia w urządzeniach transmisyjnych i połączeń za pomocą infrastruktury światłowodowej jednomodowej.

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Typ zwielokrotnienia falowego WDM
Medium transmisyjne SMF
Długość fali 1 310 nm
Przepływność 1,25 Gbit/s
Zasięg 20,00 km
Kompatybilność
  • OEM
  • Cisco
Wczytywanie produktów powiązanych...