Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC

Kod produktu: CO-S-85-05
Moduł optyczny SFP CONNECTICO 1000BASE-SX 850 nm 1,25 Gbit/s zasięg 500 m złącze LC
Wymienny moduł w standardzie SFP przeznaczony do umieszczenia w urządzeniach transmisyjnych i połączeń za pomocą infrastruktury światłowodowej wielomodowej.

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Typ zwielokrotnienia falowego jedna lambda
Medium transmisyjne MMF
Długość fali 850 nm
Przepływność 1,25 Gbit/s
Zasięg 0,50 km
Kompatybilność
  • OEM
  • Cisco
Wczytywanie produktów powiązanych...