Sprzęgacze optyczne
Lista towarów (32)
(
)
Sortuj:

2 x Sprzęgacz 1x4 PLC, LGX plastikowy, 10xSC/APC

Kod produktu: S-PL-104-PLGX-2-SCA

2 x Sprzęgacz 1x4 PLC, LGX plastikowy, 10xSC/APC
Zadaj pytanie

171,50 PLN

3 x Sprzęgacz 1x2 PLC, LGX plastikowy, 9xSC/APC

Kod produktu: S-PL-102-PLGX-3-SCA

3 x Sprzęgacz 1x2 PLC, LGX, SC/APC
Zadaj pytanie
200,00 PLN

148,84 PLN

Sprzęgacz 1x16 PLC, Black Box (10x80x100), G.657A, 2mm, 1m, 17xSC/APC, wejście kolor czerwony

Kod produktu: S-PL-116-BB-2000-SCA

Sprzęgacz 1x16 PLC, Black Box (18x80x120), G.657A, 2mm, 1m, 17xSC/APC, wejście kolor czerwony
Zadaj pytanie
199,50 PLN

127,88 PLN

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, Black Box (18x80x120), G.657A, 2mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-116-BB-2000-SCA

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x16 w obudowie Black Box zakończony złączami SC/APC.
Zadaj pytanie
97,66 PLN

58,60 PLN

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, bez złącz

Kod produktu: CO-S-PL-116-TUBE-900-NC

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x16 w obudowie metal box, bez złącz.
Zadaj pytanie
53,29 PLN

33,21 PLN

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-116-TUBE-900-SCA

Sprzęgacz 1x16 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC
Zadaj pytanie
91,58 PLN

54,95 PLN

Sprzęgacz 1x16 PLC, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, 17xSC/APC

Kod produktu: S-PL-116-TUBE-900-SCA

Sprzęgacz 1x16 PLC, mini metal box (4x12x60), G.657A, 0,9mm, 1m, 17xSC/APC
Zadaj pytanie

190,00 PLN

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, bez złącz

Kod produktu: CO-S-PL-102-TUBE-900-NC

Sprzęgacz światłowodowy CONNECTICO z podziałem mocy 1x2 w obudowie metal box, bez złącz.
Zadaj pytanie
23,70 PLN

16,77 PLN

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC

Kod produktu: CO-S-PL-102-TUBE-900-SCA

Sprzęgacz 1x2 PLC, CONNECTICO, mini metal box (4x4x45), G.657A, 0,9mm, 1m, SC/APC
Zadaj pytanie
28,50 PLN

17,10 PLN

Sprzęgacz 1x32 PLC, Black Box (18x80x120), G.657A, 2mm, 1m, 33xSC/APC, wejście kolor czerwony

Kod produktu: S-PL-132-BB-2000-SCA

Sprzęgacz 1x32 PLC, Black Box, SC/APC
Zadaj pytanie
361,00 PLN

225,13 PLN