Lista towarów (162)
(
)
Sortuj:

Adapter CONNECTICO2 SC/APC SM simplex, flansza, zatrzaski, zielony, transparentna zaślepka

Kod produktu: CO2-A-SCA-SM-SX-TR

Adapter CONNECTICO2 SC/APC SM simplex, flansza, zatrzaski, zielony, transparentna zaślepka
Zadaj pytanie

Hak fi12

Kod produktu: FA-WX12 (100 szt.)

Hak odciągowy do montażu w ścianie, średnica 12mm.
Zadaj pytanie

Kabel abonencki drop napowietrzny 2J, G.657A2

Kod produktu: FA-DOFC-2xA2-3,0

Kabel światłowodowy abonencki do stosowania w systemach napowietrznych o konstrukcji tuby centralnej.
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-12xA1-1x12-CC2

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-12xA1-1x12-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 12J o konstrukcji 1x12, typ włókna G.67A1, 3KN
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-144xA1-12x12-CC2

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-144xA1-12x12J-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 144J o konstrukcji 12x12, typ włókna G.67A1, 4KN
Zadaj pytanie

Kabel ADSS wielotubowy 24J (2x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-24xA1-2x12-CC2

FA-LOFC-ADSS-24xA1-2x12-CC2
Zadaj pytanie