Lista towarów (138)
(
)
Sortuj:

Gniazdo abonenckie proste FTTH, adapter SC/APC z klapką, 85x85x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe_

Kod produktu: GAP-A

Gniazdo abonenckie GAP wyposażone w adapter SC/APC z klapką.
Zadaj pytanie

5,34 PLN

Hak fi12

Kod produktu: FA-WX12

Hak odciągowy do montażu w ścianie, średnica 12mm.
Zadaj pytanie

58,90 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-12xA1-1x12-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 12J o konstrukcji 1x12, typ włókna G.67A1, 3KN
Zadaj pytanie
2 631,37 PLN

1 928,46 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 24J (2x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-24xA1-2x12-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 24J o konstrukcji 2x12, typ włókna G.67A1, 3KN
Zadaj pytanie

2 763,07 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 36J (3x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-36xA1-3x12-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 36J o konstrukcji 3x12, typ włókna G.67A1, 3KN
Zadaj pytanie

2 750,00 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1 3KN

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-3.0-144xA1-12x12J-CC2

Kabel światłowodowy ADSS wielotubowy o pojemności 144J o konstrukcji 12x12, typ włókna G.67A1, 4KN
Zadaj pytanie
6 509,83 PLN

5 451,46 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-12xA1-1x12-CC2

Kabel ADSS wielotubowy 12J (1x12), G.657A1
Zadaj pytanie

1 892,00 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 24J (2x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-24xA1-2x12-CC2

Kabel ADSS wielotubowy 24J (2x12), G.657A1
Zadaj pytanie

2 426,68 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 36J (3x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-36xA1-3x12-CC2

FA-LOFC-ADSS-36xA1-3x12-CC2
Zadaj pytanie

2 486,19 PLN

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1

Kod produktu: FA-LOFC-ADSS-144xA1-12x12-CC2

Kabel ADSS wielotubowy 144J (12x12), G.657A1
Zadaj pytanie
5 762,46 PLN

4 986,88 PLN