Lista towarów (17)
(
)
Sortuj:

Kabel abonencki 1J, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 1m, ivory

Kod produktu: 1J-7A2-C-2,8-1-IV

Kabel abonencki 1J, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 1m, ivory
Zadaj pytanie

0,92 PLN

Kabel abonencki 2J, G.657A2 Corning, LSOH, 3,0mm, 1m, ivory

Kod produktu: 2J-7A2-C-3,0-1-IV

Kabel abonencki 2J, G.657A2 Corning, LSOH, 3,0mm, 1m, ivory
Zadaj pytanie
0,83 PLN

0,48 PLN

Kompaktowy moduł kasetowy KMK-12-SC/E2, 12 adapterów SC/APC, 12 zakończeń SC/APC G.652D, kolor tuby IEC60304

Kod produktu: KMK-12-SCA-2D-K2-S2

Kompaktowy moduł kasetowy KMK-12-SC/E2, 12 adapterów SC/APC, 12 zakończeń SC/APC G.652D, kolor tuby IEC60304
Zadaj pytanie

0,00 PLN

Kabel abonencki 1J, G.657B3, LSOH, 2,8mm, 1m, biały

Kod produktu: 1J-7B3-Y-2,8-1-WH

Kabel abonencki 1J, G.657B3, LSOH, 2,8mm, 1m, biały
Zadaj pytanie

1,25 PLN

Kompaktowy moduł kasetowy KMK-12-SCA, 12 adapterów SC/APC, 12 zakończeń SC/APC G.652D, klasa Lite

Kod produktu: KMK-12-SCA-2D-K2-L2

Kompaktowy moduł kasetowy KMK-12-SCA, 12 adapterów SC/APC, 12 zakończeń SC/APC G.652D, klasa Lite
Zadaj pytanie

309,88 PLN

Metalowa opaska ślimakowa (obejma). Zakres średnic zaciskania: 40-60 mm. Szerokość taśmy: 9 mm. Wykonanie: stal ulepszona

Kod produktu: MOŚ-40/60-12

Metalowa opaska ślimakowa (obejma) tłoczona. Zakres średnic zaciskania: 40-60 mm. Szerokość taśmy: 12 mm. Wykonanie: stal węglowa
Zadaj pytanie
1,34 PLN

1,07 PLN

Metalowa opaska ślimakowa (obejma). Zakres średnic zaciskania: 30-45 mm. Szerokość taśmy: 9 mm. Wykonanie: stal nierdzewna

Kod produktu: MOŚ-32/50-9

Metalowa opaska ślimakowa (obejma) tłoczona. Zakres średnic zaciskania: 32-50 mm. Szerokość taśmy: 9 mm. Wykonanie: stal węglowa
Zadaj pytanie
0,88 PLN

0,70 PLN

Kabel abonencki 1J, G.657B3, LSOH, 2,8mm, 1m, szary

Kod produktu: 1J-7B3-Y-2,8-1-GY

Kabel abonencki 1J, G.657B3, LSOH, 2,8mm, 1m, szary
Zadaj pytanie
0,75 PLN

0,43 PLN

Gniazdo abonenckie FTTH CTB2, 2 x adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe

Kod produktu: CTB2-2A

Gniazdo abonenckie FTTH CTB2, 2 x adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe
Zadaj pytanie

8,61 PLN

Mufa światł. MSC-144-PK18, kopułowa 144F, 1+6 porty, komplet: 8x kaseta 12F, 4x kaseta PLC, port owalny i 4x port okrągły - term, 2x port okrągły - mech. multiport 1x4, 18x SC/APC SX, zest. montażowy

Kod produktu: MSC-144-PK18-K96-18SC

Mufa MSC-144-PK18, kopułowa 144F, 1+6 porty, kompletacja: 8x kaseta 12F, 4x holder 10F+PLC, port owalny i 4x port okrągły - term, 2x port okrągły - mech. multiport 1x4, 18x adap. CO2 SC/APC SX, uchwyt
Zadaj pytanie

350,20 PLN