Kategorie
Patchcordy światłowodowe
Filtr - Rodzaj
Filtr - Typ włókna
Lista towarów (49)
(
)
Sortuj:

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 1,5m, ivory

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7A2-2,8-1,5-IV-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 1,5m, ivory
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657B3 Corning, LSOH, 2,8mm, 3m, biały

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7B3-2,8-3-WH-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657B3 Corning, LSOH, 2,8mm, 3m, biały
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki simplex CONNECTICO SC/APC - SC/PC, LSOH, 2,8mm, G.657A2, 0,5m, biały

Kod produktu: CO-S-SCA-SCP-7A2-2,8-0,5-WH

Patchcord to odcinek światłowodu z obustronnie zakończony złączem. Stanowi przedłużenie toru światłowodowego. Służy do krosowania pomiędzy portami światłowodowymi.
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki simplex CONNECTICO SC/APC - SC/PC, LSOH, 2,8mm, G.657A2, 1m, biały

Kod produktu: CO-S-SCA-SCP-7A2-2,8-1-WH

Patchcord to odcinek światłowodu z obustronnie zakończony złączem. Stanowi przedłużenie toru światłowodowego. Służy do krosowania pomiędzy portami światłowodowymi.
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki simplex CONNECTICO SC/APC - SC/PC, LSOH, 2,8mm, G.657A2, 2m, biały

Kod produktu: CO-S-SCA-SCP-7A2-2,8-2-WH

Patchcord to odcinek światłowodu z obustronnie zakończony złączem. Stanowi przedłużenie toru światłowodowego. Służy do krosowania pomiędzy portami światłowodowymi.
Zadaj pytanie

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 1m, żółty

Kod produktu: CO-D-LCP-LCP-2D-2,0-1-YE

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 1m, żółty
Zadaj pytanie

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 2m, żółty

Kod produktu: CO-D-LCP-LCP-2D-2,0-2-YE

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 2m, żółty
Zadaj pytanie

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 3m, żółty

Kod produktu: CO-D-LCP-LCP-2D-2,0-3-YE

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, G.652D, 3m, żółty
Zadaj pytanie

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, OM2, 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-D-LC-LC-OM2-2,0-2-OG

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, OM2, 2m, pomarańczowy
Zadaj pytanie

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, OM3, 1m, turkusowy

Kod produktu: CO-D-LC-LC-OM3-2,0-1-TQ

Patchcord duplex CONNECTICO LC/PC - LC/PC, LSOH, 2,0mm, OM3, 1m, turkusowy
Zadaj pytanie