Kategorie
Gniazda abonenckie
Lista towarów (9)
(
)
Sortuj:

Gniazdo abonenckie FTTH CTB2, 2 x adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe

Kod produktu: CTB2-2A-FCA

Gniazdo abonenckie FTTH CTB2, 2 x adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe. Zamiane oddzielnie: pigtail i osłonki spawów.
Zadaj pytanie

Gniazdo abonenckie FTTH, adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe

Kod produktu: CTB2-A

Gniazdo abonenckie FTTH, adapter SC/APC z klapką, 80x100x24mm (SxWxG), białe, kołki montażowe
Zadaj pytanie

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 10m, Ivory

Kod produktu: CTB2-A-S-000-SCA-L1-7A2-2,8-10-IV

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 10m, Ivory
Zadaj pytanie

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 19m, Ivory

Kod produktu: CTB2-A-S-000-SCA-L1-7A2-2,8-19-IV

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 19m, Ivory
Zadaj pytanie

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 60m, Ivory

Kod produktu: CTB2-A-S-000-SCA-L1-7A2-2,8-60-IV

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 60m, Ivory
Zadaj pytanie

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 4,0mm, 24m, Ivory

Kod produktu: CTB2-A-S-000-SCA-L1-7A2-4,0-24-IV

Zakończenie abonenckie - gniazdo CTB2, adapter SC/APC z klapką, pigtail abonencki SC/APC simplex, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 4,0mm, 24m, Ivory
Zadaj pytanie