Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM2-0,9-2-OG
Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Pigtail światłowodowy wielomodowy CONNECTICO ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy

Zadaj pytanie
Parametry towaru
Parametry techniczne
Rodzaj wielomodowy
Standard złącz SC/PC
Długość 2,00 m
Typ włókna OM2
Tłumienie <0,3 dB
Reflektancja >50 dB
Kolor tuby 900um pomaranczowy
Średnica kabla 0,90 mm
Liczba włókien 1 szt
LSOH Tak
Wczytywanie produktów powiązanych...