Kategorie
Pigtaile światłowodowe
Lista towarów (26)
(
)
Sortuj:

Komplet pigtaili SC/APC, SM, Lite, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów

Kod produktu: S12-000-SCA-L1-2D-0,9-2,5-COL-02

Pigtail SC/APC, SM, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów
Zadaj pytanie

Komplet pigtaili SC/APC, SM, Lite, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów

Kod produktu: S12-000-SCA-L1-2D-0,9-2,5-COL-04

Komplet pigtaili SC/APC, SM, G.652D, 0,9mm, 2,5m, zestaw 12-kolorów
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 0,5m, ivory

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7A2-2,8-0,5-IV-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 0,5m, ivory
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 2m, ivory

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7A2-2,8-2-IV-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 2m, ivory
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 3m, ivory

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7A2-2,8-3-IV-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 3m, ivory
Zadaj pytanie

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 5m, ivory

Kod produktu: S-SCA-SCA-L1-7A2-2,8-5-IV-22

Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC, SM, Lite, G.657A2 Corning, LSOH, 2,8mm, 5m, ivory
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/APC SM G.652D 2m, żółty

Kod produktu: CO-S-000-LCA-2D-0,9-2-YE

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/APC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM2-0,9-2-OG

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM3-0,9-2-TQ

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM4 2m, fioletowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM4-0,9-2-VT

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM4, kolor fioletowy
Zadaj pytanie