Kategorie
Pigtaile światłowodowe
Filtr - Rodzaj
Filtr - Standard złącz
Lista towarów (16)
(
)
Sortuj:

Pigtail CONNECTICO LC/APC SM G.652D 2m, żółty

Kod produktu: CO-S-000-LCA-2D-0,9-2-YE

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/APC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM2-0,9-2-OG

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM3-0,9-2-TQ

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC MM OM4 2m, fioletowy

Kod produktu: CO-S-000-LC-OM4-0,9-2-VT

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM4, kolor fioletowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO LC/PC SM G.652D 2m, żółty

Kod produktu: CO-S-000-LCP-2D-0,9-2-YE

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/PC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM2 2m, pomarańczowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM2-0,9-2-OG

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM2, kolor pomarańczowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO SC/PC MM OM3 2m, turkusowy

Kod produktu: CO-S-000-SC-OM3-0,9-2-TQ

Pigtail światłowodowy wielomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie OM3, kolor turkusowy
Zadaj pytanie

Pigtail CONNECTICO SC/PC SM G.652D 2m, żółty

Kod produktu: CO-S-000-SCP-2D-0,9-2-YE

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/PC i długości 2m wykonany na włóknie G.652D
Zadaj pytanie

Pigtail E2000/APC, Premium, G.652D, śr. 0,9mm, 2,5m, żółty

Kod produktu: S-000-E2A-P2-2D-0,9-2,5-YE-01

Pigtail E2000/APC, Premium 0,1 dB, G.652D, śr. 0,9mm, 2,5m, żółty
Zadaj pytanie

Pigtail E2000/APC, Standard, G.652D, śr. 0,9mm, 2,5m, żółty

Kod produktu: S-000-E2A-S2-2D-0,9-2,5-YE-01

Pigtail E2000/APC, Standard, G.652D, śr. 0,9mm, 2,5m, żółty
Zadaj pytanie