Kategorie
Pigtaile światłowodowe
Filtr - Rodzaj
Filtr - Standard złącz
Lista towarów (52)
(
)
Sortuj:

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BEŻOWY (RAL 1015), długość 35m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-35-BG-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 10m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-10-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 15m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-15-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 20m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-20-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 25m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-25-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 30m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-30-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 35m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-35-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 40m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-40-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 45m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-45-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie

FTTH - Pigtail abonencki SC/APC na kablu LSOH, średnica 2,8mm, typ włókna SM 9/125 G657B3, kolor powłoki BIAŁY (RAL 9010), długość 50m

Kod produktu: S-000-SCA-L1-7B3-2,8-50-WH-02

Pigtail abonencki SC/APC o małym promieniu gięcia ma zastosowanie przy budowie sieci FTTH.
Zadaj pytanie